Özbekistan Heyetinden Genel Müdürlüğümüze Ziyaret
Özbekistan Adalet Bakanı Akbar Tashkulov ve beraberindeki heyet Genel Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Adalet Bakan Yardımcımız Sayın Akın GÜRLEK ve Bilgi İşlem Genel Müdürümüz Sayın Servet GÜL’ün konuğu oldu.

Genel Müdürlüğümüzü ziyaret eden Özbekistan Adalet Bakanı Akbar Tashkulov’u, Bakan Yardımcımız Akın GÜRLEK ve Bilgi İşlem Genel Müdürümüz Servet Gül ile Genel Müdürlüğümüz yöneticileri karşıladı.
Bakan Yardımcısı Akın GÜRLEK, Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü hakkında konuk bakana bilgiler sundu.

Ziyaret kapsamında Bakan Yardımcımız Akın GÜRLEK başkanlığında Bilgi İşlem Genel Müdürümüz Servet GÜL, Özbekistan Adalet Bakanı Akbar Tashkulov’a başta UYAP Bilişim Sistemi olmak üzere Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen proje ve çalışmalar hakkında kapsamlı sunum gerçekleştirdi.

Toplantı sonunda konuşan Adalet Bakan Yardımcısı Akın GÜRLEK adalet alanında kardeş ülke Özbekistan ile her zaman ikili proje ve çalışmalara ve işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

Özbekistan Adalet Bakanı Akbar Tashkulov ise Bakan Yardımcısı GÜRLEK’e teşekkür ederek, sunum ve yakın ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bakan Yardımcısı Sayın Akın GÜRLEK günün anısına Özbekistan Adalet Bakanı Akbar Tashkulov’a hediye takdiminde bulundu. 
Fotoğraflar