ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini Güncelledik
Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü olarak, verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini en üst seviyede tutma taahhüdümüzü sürdürmekteyiz. Bilgi güvenliğinin en üst seviyede sağlanabilmesi için oluşturulan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası, Türk Standartları Enstitüsü ile birlikte yapılan denetim çalışmaları sonunda yenilendi.

ISO 27001, milletlerarası kabul gören bir bilgi güvenliği standardıdır. ISO 27001 belgesinin güncelliği, verilerin korunmasına yönelik bağlılığı göstermekte ve iş sürekliliğini sağlama konusundaki yüksek standartlarımızı tevsik etmektedir. Kurumumuzda bilgi güvenliği yönetim süreçleri etkin bir şekilde yürütülmekte olup, bilişim altyapısına yönelik çalışmalar, veri güvenliği politikaları ile desteklenerek risk yönetimi tabanlı, sürekli iyileştirme çalışmaları titizlikle yürütülmektedir.

Alanında uzman ekibimiz, bilgi güvenliği ve veri koruma konusunda güncel güvenlik protokollerini takip etmekte, bilgi güvenliği risklerinin ortadan kaldırılması için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 
Fotoğraflar