ACEP (Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu) Projesine Birincilik Ödülü
Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen "14. Türkiye Bilişim Ödülleri" organizasyonunda Genel Müdürlüğümüz ve CTE işbirliğiyle geliştirilen ACEP (Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumuna Entegrasyonu) projemiz birinci oldu.

Türkiye Bilişim Derneği tarafından Türkiye’de dijital dönüşüme önemli katkılar sağlayan projeleri ortaya çıkarmak ve bu projelerin topluma olan değerini vurgulamak amacıyla bu yıl "Kamuda Bilişimle Dönüşüm" temasıyla 14. defa düzenlenen “Türkiye Bilişim Ödülleri” organizasyonunda ACEP projemiz birinciliğe layık görüldü.

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE) işbirliğiyle geliştirilen projemiz yaklaşık 50 proje arasında finale kaldı.

Finale kalan projeler çeşitli kurumlar ve 81 il tekno kentlerinde bulunan görevliler tarafından çevrimiçi olarak oylamaya sunuldu ve oylama neticesinde ACEP Projemiz ‘’Türkiye Bilişim Ödülleri Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler’’ kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Düzenlenen ödül töreninde birincilik ödülünü Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürü Servet GÜL ve CTE Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM birlikte aldılar.
 
Fotoğraflar