Proje Yönetimi Eğitim Programını Tamamlayan Personelimize Sertifikaları Takdim Edildi
Genel Müdürlüğümüzde, PMI (Project Management Institute) standartları doğrultusunda proje yönetim süreçlerinin yürütülmesini sağlamak amacıyla Proje Yönetim Ofisi kurulmuştur. Bu çerçevede, yürütülen projelerin kalitesini artırmak için personelimize eğitim verilmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır.

Personelimize yönelik PMP (Project Management Professional) müfredatına uygun proje yönetimi eğitim programı düzenlenmiş olup, bu eğitimler Genel Müdürlüğümüz ve Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda Ankara Personel Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilmiştir. Genel Müdürlüğümüz personeli İzzet Cemil Bozoğlu tarafından Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanı, Tetkik Hakimi, Şube Müdürü, Kıdemli Takım Lideri, Yazılımcı, Mühendis, Bilişim Personeli ve Alan Uzmanı olmak üzere toplamda 395 kişiye eğitim verilmiştir.

Eğitim faaliyetinin tamamlanmasının ardından, başarılı olan tüm personelimize sertifikaları dağıtılmıştır. Genel Müdürümüz Servet Gül, eğitimi başarıyla tamamlayan Şube Müdürleri ve Kıdemli Takım Liderlerine sertifikalarını bizzat takdim etmiştir.
 
Fotoğraflar